Аксесуари для ванної

Знайдено: 0 товарів

На жаль, на сторінці немає елементів для відображення. Будь ласка, зайдіть пізніше!

Купити і замовити аксесуари для ванни краще одночасно всі, так вони будуть поєднуватися між собою, і можна перевірити комплектність на місці.
Перш ніж звернутися до чогось дорогого або дешевого за ціною, варто визначитися зі способом кріплення. Так, наприклад, полотенцесушитель в будь-якому випадку буде перебувати на стіні і закріплюється жорстко, а ось власники і гачки бувають і на присосках, що більше підходить для тимчасових варіантів, або безпосереднього кріплення в зоні ванни.

Ми рекомендуємо скляні з хромованими вставками набори з йоржиком, мильниці, склянки - аксесуари які не піддаються розшарування від вологи і ванна кімната з ними буде виглядати більш стильно.

Часто такі предмети надають кімнаті мужній вигляд. Купуючи аксесуари для ванни, спочатку уявіть, як вони будуть виглядати в ній.

Крім хромованих пластикових і металевих деталей можна купити матовані в білий, бронзовий і мідний кольори. Ціна зазвичай на них трохи дорожче, але при цьому ванну кімнату можна зробити більш розкішною.


Якщо ви хочете купити або зупинили свій вибір на сучасних європейських аксесуарах для ванної, уточніть розміри ваших труб, можливо, знадобляться перехідники - фітинги.